Studio Kształtowania Sylwetki

ul. Wojska Polskiego 2

47-100 Strzelce Opolskie

Rynek - naprzeciwko księgarni "OŁÓWEK"

telefon: (+48) 606 39 90 30

×
Szybki kontakt
Facebook

"Cieszę się, że udało mi się stworzyć miejsce, gdzie każda kobieta może się oderwać od codzienności, spotkać miłe i ciekawe osoby..."

ANNA SEMPRYK

MANICURE HYBRYDOWY

Najnowszy trend w stylizacji paznokci skierowanym głównie do kobiet ceniących sobie naturalność oraz długotrwały efekt.

Manicure hybrydowy jest jednym z najnowszych trendów w stylizacji paznokci skierowanym głównie do kobiet ceniących sobie naturalność oraz długotrwały efekt. Wśród jego zalet wymienia się przede wszystkim gładką i lśniącą stylizację bez smug oraz nieestetycznych zadrapań, wgnieceń, odpryśnięć i zmatowienia, a jego efekty utrzymują od 2 do 3 tygodni.

Zalety emalii hybrydowej na tym się jednak nie kończą. Jak reklamują producenci - produkt jest hipoalergiczny, a zabieg nakładania i ściągania o wiele mniej inwazyjny i szkodliwy dla wrażliwej płytki paznokciowej niż w przypadku paznokci akrylowych lub żelowych.

Nowatorskość stylizacji hybrydowej leży głównie w stosowanej emalii Gelish, która łączy w sobie właściwości tradycyjnego lakieru i żelu. Jej formułę cechuje duża elastyczność i to właśnie dzięki niej manicure ma piękny połysk i nie łuszczy się nawet podczas wykonywania najbardziej uciążliwych dla pomalowanych paznokci czynności.

Zabieg jest krótszy niż w przypadku czasochłonnych tipsów czy żeli i trwa około 40-50 minut, co jest kolejną zaletą zwłaszcza dla zapracowanych kobiet.

Aby usunąć stylizację trzeba jednak ponownie udać się do studia do jego usunięcia potrzeba bowiem specjalnego płynu na bazie acetonu. Nasączone płatki przykłada się do paznokci i po około 10-15 minutach usuwa. Zaraz po usunięciu można wykonać jakąkolwiek inną stylizację - manicure hybrydowy jest na tyle delikatny, że nie powoduje zniszczenia płytki i jej regeneracja nie jest konieczna.

Cennik:
manicure klasyczny (kolor) - 50zł
manicure klasyczny + regeneracja - 70zł
manicure French - 60zł
manicure French + regeneracja - 80zł
ściągnięcie (bez kolejnego nałożenia) - 20zł

Anna Sempryk, 47-100 Strzelce Opolskie ul. Marii Konopnickiej 6, telefon: 606 399 030, e-mail: anisem@onet.pl

Licznik:

Projekt i wykonanie www.koteluk.pl - Agencja Interaktywna