Studio Kształtowania Sylwetki

ul. Wojska Polskiego 2

47-100 Strzelce Opolskie

Rynek - naprzeciwko księgarni "OŁÓWEK"

telefon: (+48) 606 39 90 30

×
Szybki kontakt
Facebook

"Cieszę się, że udało mi się stworzyć miejsce, gdzie każda kobieta może się oderwać od codzienności, spotkać miłe i ciekawe osoby..."

ANNA SEMPRYK

ROLL SHAPER

Szanowni Państwo,
bezpośrednim celem masażu jest usprawnienie przepływu limfy. Masaż Rollen wspomaga funkcjonowanie układu limfatycznego powodując:

  • pomniejszenie objętości masowanych partii ciała o 3–5 cm,
  • wzmacnia mięśnie oraz napina i ujędrnia skórę,
  • usuwa pęcherzyki tłuszczowe i cellulit,
  • polepsza ukrwienie i krążenie,
  • ułatwia usuwanie szkodliwych substancji toksycznych z organizmu,
  • wspiera układ odpornościowy,
  • uwalnia napięcia z mięśni,
  • regeneruje organizm po obciążeniu. Najbardziej odpowiednim strojem do masażu są obcisłe spodnie (leginsy) i bluzeczki, które nie będą się podciągały w trakcie masażu oraz bawełniane skarpetki. Długie włosy podpinamy, zdejmujemy biżuterię (pierścionki, bransolety itp.).

Program ćwiczeń przewiduje masowanie 12 podstawowych partii ciała. Podstawowy program wykonany w odpowiedniej chronologii tworzy sesję składającą się z 18 pozycji i trwa godzinę. Istnieje także możliwość skomponowania indywidualnego programu masującego od podstaw, wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom klientki. Program dobieramy w zależności od tego, na jakich problematycznych częściach ciała chcemy się skoncentrować.

Masażu należy dokonywać w obcisłym ubraniu, długie włosy trzeba spiąć, aby nie mogło nastąpić wciągnięcie włosów lub ubrania w części obrotowe.
Masażu dokonujemy zawsze z kierunkiem krążenia limfy (umownie "do serca")

Program ćwiczeń przewiduje 12 podstawowych pozycji w odpowiedniej dla limfy kolejności, obejmuje masaże 30, 60, 90 minutowe. 
W zależności od potrzeb klienta dostosowywany jest odpowiedni program do jego indywidualnych potrzeb. Poszczególne partie ciała poddawane są masażowi na około 4 minuty (program 60 minut). Niezależnie czy chcemy uzyskać duży ubytek masy ciała, czy jedynie ujędrnić jego partie, to każda pozycja programowa musi być zastosowana.

Anna Sempryk, 47-100 Strzelce Opolskie ul. Marii Konopnickiej 6, telefon: 606 399 030, e-mail: anisem@onet.pl

Licznik:

Projekt i wykonanie www.koteluk.pl - Agencja Interaktywna