Studio Kształtowania Sylwetki

ul. Wojska Polskiego 2

47-100 Strzelce Opolskie

Rynek - naprzeciwko księgarni "OŁÓWEK"

telefon: (+48) 606 39 90 30

×
Szybki kontakt
Facebook

"Cieszę się, że udało mi się stworzyć miejsce, gdzie każda kobieta może się oderwać od codzienności, spotkać miłe i ciekawe osoby..."

ANNA SEMPRYK

BODY DETOX

Zasada działania urządzenia "Body-detox"
Medycyna naturalna przeżywa dziś niebywały rozkwit. To całkiem zrozumiałe: W czasie, kiedy choroby cywilizacyjne są najczęstszą przyczyną zgonów, a medycyna akademicka, mimo postępów w nauce, nie zawsze potrafi sobie z nimi poradzić, chętnie zwracamy się w stroń metod naturalnych. - bardziej może czasochłonnych ale równie skutecznych i nie ingerujących przy tym chemicznie czy farmakologicznie w nasz organizm.

Przykładem takiej zdrowej terapii - dodającej zdrowia, witalności i urody - jest Body Detox

Powszechnie wiadomo, iż ciało ludzkie wytwarza impulsy elektryczne i jest również na nie podatne. Użycie kontrolowanych prądów elektrycznych w leczeniu różnorodnych schorzeń ma szerokie zastosowanie i jest powszechnie rozumiane i akceptowane.

Działanie urządzenia wykorzystuje tę zasadę. Krajem w którym urządzenie zaistniało i zrobiło wielką karierę jest Wielka Brytania. Polska jest następnym krajem gdzie Body Detox jest rozpowszechniany. Posiadaczami tego urządzenia są już w Polsce najbardziej renomowane salony kosmetyczne i centra medycyny naturalnej.

Dzięki badaniom naukowym uzyskaliśmy wiedzę, iż komórki zdrowego człowieka powinny mieć ujemny potencjał w przedziale od 70 do 90 miliwoltów. Na tym poziomie przyswajanie składników pokarmowych oraz wydalanie toksyn jest optymalne. Ujemny potencjał obciążonej lub uszkodzonej komórki może odbiegać znacznie od normy i wówczas zarówno przyswajanie składników pokarmowych jak i wydzielanie toksyn jest zaburzone. Taka sytuacja może nastąpić gwałtownie, w wyniku choroby lub powstawać stopniowo - jako rezultat niewłaściwego sposobu odżywiania, stresującego trybu życia i wpływu zanieczyszczonego środowiska.

Jak temu stanowi zaradzić? Odpowiedzią jest BODY DETOX zasada działania i zaobserwowane skutki.

Urządzenie to dzięki specjalnemu programowi wytwarza odpowiednio zmodulowany prąd o zmiennej biegunowości, który powoduje jonizację wody. Stopy zostają zanurzone w wodzie i poprzez pory - ok. 2000 na każdej stopie jony przedostają się do organizmu doprowadzając w krótkim czasie zachwiany potencjał komórkowy do właściwego poziomu. Pobudzone w ten sposób komórki zaczynają prawidłowo "pracować" co przekłada się na natychmiastowe intensywne wydzielanie toksyn i innych szkodliwych substancji do krwi. Substancje te są następnie przenoszone i wydalane poprzez pory stóp do wody. Intensywne wydalanie toksyn i metali ciężkich następuje również poprzez płyny fizjologiczne co trwa jeszcze jakiś czas po ukończeniu serii zabiegów. Prawidłowo pracujący organizm pobiera równocześnie z wody zdecydowanie lepiej niezbędne substancje i mikroelementy. ( Im bardziej zmineralizowana woda użyta do zabiegu tym lepiej).

Oczyszczanie krwi
Opisane powyżej działania aparatu zostały zaobserwowane i udokumentowane w trakcie badań wykonanych przez lekarzy w Polsce. Ze względu na obszerność dokumentacja nie jest udostępniona w internecie. W każdej chwili może być wysłana na płycie CD zainteresowanym osobom.

W trakcie serii zabiegów porównawczych wykonanych w Polsce aparaturą Body Detox udowodniono, że organizmy pobierały z wody między innymi żelazo a wydzielały głównie amoniak, azotany, oraz fosforany. Badania przeprowadzone metodą HMTS - ( heavy metal test system ) wykazały zmniejszenie ilości pierwiastków ciężkich ( ołów, rtęć i inne ) po serii zabiegów. badania mikrobiologiczne wykazały, że urządzenie wykazuje właściwości bakteriobójcze.

Stwierdzono bardzo skuteczne działanie aparatu w usuwaniu dolegliwości reumatycznych oraz likwidowaniu alergii.

Badanie krwi przeprowadzono najnowszą, spektakularną metodą mikroskopii z ciemnym polem (dark-field microscopy). Kropla krwi pacjenta jest bezpośrednio nanoszona na szkiełko podstawowe i przykryta szkiełkiem nakrywkowym. Tak przygotowany preparat jest natychmiast badany pod powiększeniem 1200x. Krew narażona jest na ostry stres - brak tlenu, działanie ostrego światła, nacisk mechaniczny. Obraz, który ukazuje się w mikroskopie pozwala wyciągnąć bardzo ważne wnioski na temat środowiska całego organizmu. Wiemy, że krwinki widoczne na zdjęciu jako białe potrzebują do życia tlenu. Pod szkiełkiem jest go mało. Czas, w jakim komórki przestaną pełnić swoje funkcje życiowe jest różny i zależy od kondycji organizmu. Komórki - jak widać na zdjęciach sprzed zabiegu zamierają po kilku minutach, co przejawia się stratą ich kolistego kształtu i kurczeniem się. Proszę zwrócić uwagę na duże szare skupiska "śmieci". (SIMPLAST)
Na zdjęciach krwi tej samej osoby poddanej zabiegowi Body Detox widzimy, że krew mimo kilkakrotnie dłuższego upływu czasu jest wciąż żywa. Krwinki są duże, niezapadnięte. Są dużo wytrzymalsze. I co jeszcze zadziwiające: po zaledwie półgodzinnym zabiegu znikła duża część zanieczyszczenę.

Rulonizacja - najczęstsza przyczyna to - przewlekłe niedotlenienie - zwiększona ilość wolnych rodników - nieprawidłowa dieta.

Zdjęcia krwi przed zabiegiem.

FOTO 1

a. czerwone krwinki zapadają się i przestają pełnić swoje funkcje życiowe już po kilku minutach.
b. Sieć filitów świadcząca o zakwaszeniu organizmu. W wyniku zakwaszenia wypłukiwany jest wapń z kośćca, co sprzyja rozwojowi osteoporozy.

FOTO 2

a. jak na zdjęciu 1b sieć filltów bardzo rozwinięta
b. rulonizacja ("klejenie") się komórek.

Najczęstsza przyczyna to :

 1. przewlekłe niedotlenienie;
 2. zwiększona ilość wolnych rodników;
 3. nieprawidłowa dieta.

FOTO 3

a. osocze zanieczyszczone przez fillity
b. Wyraźnie widoczne duże skupiska sklejonej w długie łańcuchy krwi o niewłaściwym potencjale energetycznym.
Komórki o różnych potencjałach przyciągają się i nie wykonują prawidłowo swoich funkcji życiowych. Poza tym są słabe i giną już po kilku minutach. świadczy to - jak wspomniano o dużej ilości wolnych rodników.

FOTO 4

a. Simplast typowy ciężko usuwalny złóg świadczący o zaburzeniu procesu pracy wątroby i nerek.
b. widoczne ściśnięte czerwone krwinki.
Po kilku minutach czerwone krwinki tracą swój kolisty kształt . Zapadają się. świadczy to o słabej kondycji organizmu.

FOTO 5

a. Simplast. U tej osoby widać dodatkowo znacznie mniejszą przezroczystość osocza. Doskonale widoczny jest mały kontrast pomiędzy osoczem i czerwonymi krwinkami co świadczy o dużym "zabrudzeniu" osocza.
b. Widoczne krwinki w których szybko zanikają funkcje życiowe.

FOTO 6

a. Przykład szczególnie zabrudzonego osocza, w którym krwinki o "słabej" kondycji są ledwo widoczne.

Zdjęcia krwi po zabiegu

FOTO 7

a. mimo kilkakrotnie dłuższego upływu czasu krwinki mają kolisty kształt co świadczy o ich właściwej energii i sile witalnej uzyskanej dzięki zabiegowi.
b. osocze jest pozbawione simplastów, fillitów i innych złogów.

FOTO 8

a. zdjęcie innej osoby po zabiegu. proszę zwrócić uwagę na czystość osocza, zdecydowanie zdrowy wygląd komórek i brak zjawiska rulonizacji. Czerwone krwinki mimo dłuższego upływu czasu wciąż pełnią swoją funkcję.

Na zdjęciach 1, 4 i 7 krew tej samej osoby, na zdjęciach 2, 3 i 8 krew innej osoby, na zdjęciach 5 i 6 pokazano zdjęcia zanieczyszczonej krwi innej osoby.

Powyższe sekwencje zdjęć są tylko przykładami ilustrującymi działanie aparatu BODY DETOX.

Wybrane powyżej ilustrują zróżnicowanie wyglądu krwi u różnych osób co wynika ze stanu ich zdrowia. Wspólna jest tylko konkluzja, że po serii zabiegów krwinki w warunkach ekstremalnych (światło, brak tlenu) żyją zdecydowanie dłużej, a osocze jest praktycznie pozbawione złogów i zanieczyszczeń. Brak efektów działania wolnych rodników.

Body-Detox został zaprojektowany dla wzmocnienia organizmu i redukcji toksyn, a to może pomóc w:

 • utracie wagi
 • krążeniu
 • zmęczeniu/poirytowaniu
 • alergiach pokarmowych
 • bólach menstruacyjnych
 • bólach stawów i artretyzmie
 • funkcjonowaniu nerek i wątroby
 • słabej przemianie materii - oraz wielu innych schorzeniach
Anna Sempryk, 47-100 Strzelce Opolskie ul. Marii Konopnickiej 6, telefon: 606 399 030, e-mail: anisem@onet.pl

Licznik:

Projekt i wykonanie www.koteluk.pl - Agencja Interaktywna